از قمصر، پایتخت گل و گلاب ایران بیشتر بدانید...

در خصوص تاریخ قمصر به طور قطعی و بر اساس اسناد معتبر باید گفت : کشف چند مسکوک در پای کوههای اشک که دارای ضرب داریوش اول هخامنشی ، ضرب دوره سلوکیان و ضرب دوره اشکانیان است که به عنوان معتبرترین سند در مطالعات بیانگر تاریخ حداقل 2500 ساله اسن دیار است . از سوی دیگر وجود گورستان های وسیع با اشیای مختلف دفن شده موید زندگی در دوره کهن قبل از اسلام است .

اخبار و رویداد ها ...
حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایتخت گل و گلاب

دکتر پوراحمد مشاور وزیر و مدیرعامل صندوق اعتباری هنرمندان همراه با آقای فیروزی پور نماینده مردم نطنز، بادرود و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی طی نشستی با امام جمعه ، بخشدار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قمصر پیرامون مسائل فرهنگی شهر قمصر به بحث و تبادل نظر پرداختند . در این جلسه درخواست ایجاد دفتر نمایندگی اداه فرهنگ و ارشاد اسلامی در قمصر مطرح گردید .


حضور شهردار و مسئولین شهر در کتابخانه عمومی شهر قمصر

همزمان با فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی مهندس ولی پناه شهردار قمصر به اتفاق امام جمعه و اعضای ستاد ، بخشدار ، اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس نمایندگی آموزش و پرورش قمصر ضمن حضور در کتابخانه عمومی قمصر و تبریک به سرکار خانم آقایی مسئول کتابخانه ، از زحمات ایشان تقدیر بعمل آوردند .


حضور وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در پایتخت گل و گلاب

آقای دکتر ضرغامی وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ضمن حضور در پایتخت گل و گلاب از مسجد تاریخی جامع ، مسجد تاریخی امام حسن مجتبی (ع) و همچنین موزه گل و گلاب بازدید بعمل آورد .


همایش پیاده روی خانوادگی در پایتخت گل و گلاب

با آغاز هفته وحدت و در راستای تجلیل از نیروی انتظامی در هفته نیروی انتظامی مراسم پیاده روی خانوادگی در پایتخت گل و گلاب بر گزار گردید .


تقدیر از پرسنل نیروی انتظامی

با فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی مهندس ولی پناه شهردار قمصر به همراه اعضای شورای اسلامی شهر قمصر باحضور در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کاشان ودیدار با جناب سرهنگ کاکاوند از زحمات و فداکاریهای پرسنل نیروی انتظامی تقدیر و تشکر بعمل آوردند


منوی اصلی
ارتباط با ما

قمصر قطعه ای از باغ بهشت

قمصر-خیابان شهید بهشتی-ساختمان شهرداری قمصر

تلفن تماس :    55642424  و55642345-031

نمابر :      55642334-031